Yohoho!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Jolly Roger
Jolly Roger
Admin
Posts : 88
Join date : 2020-01-28
https://yohoho.forumotion.eu

Pocem mladej!!! - SPLNĚNO Empty Pocem mladej!!! - SPLNĚNO

Sun Feb 02, 2020 9:28 pm
Oi, ty prašivá suchozemská kryso! No na tebe mluvim, pocem mladej!!!
Vidíš tuhle dřevěnou nohu, co mám? Jo, vidíš, jí? Sedni si kurva a koukej se na mě, když s tebou mluvim!
Hej barmanskej! Dej mi flašku skotský tady na tohohle mladýho pána!
Drž hubu a neprotestuj, mladej, snažim se ti říct něco, co ti změní život, kurva!
Kde jsem to jen byl... Jo, to bylo tak! Moře neklidný, bouře jak z potopy světa, takový už se dneska neviděj! Rozumíš, kurva? Neviděj! Vy mladý máte teďka moře klidňácký jako mámin cecek, když vás kojila. Nemel furt a koukej na mě, když s tebou mluvim, zatraceně!
No všude voda prostě. Nahoře, dole, už to vypadalo, že je s náma amen. Pár chlapů se rozhodlo, že opustí loď a zkusí štěstí na člunu. Kapitán ale vytáhl bambitku, prohnal kuli jednomu z nich krz nohu... Ne, nebyl jsem to já, na co čumíš?! Nepřerušuj mě, kurva!
Kde jsem to zas byl... Jo, do píče, povídá: "Hovno, krysy, na lodi budete, jakože jsem pořád váš kapitán a dám za vás svojí duši!" Všichni se zarazili a koukali, co se bude dít. U toho teda hodně padali po palubě, protože se zmítala loď, že jo. No a nekecám, nejsem žádnej Jonáš, kapitán vzal nějakej divnej talisman a celej vzplanul zelenym ohněm Eliášovym. Fuj, nějaký čáry to musely bejt. Ten voheň ho totiž připekl ke kormidlu. Nikdy předtim ale takhle loď neřídil. V klidu vykličkoval z bouře, vysadil nás na ostrově kousek od Libertalie, ale sám vystoupit nemohl, protože byl furt připeklej k tomu kormidlu.
Cože?! Ne, to nejsou slzy kurva. To je z koukání na horizont! A neskákej mi do toho furt!
Takže vod tý doby se náš dobrotivej kapitán Joe Spectre plaví sám na svý lodi Stormchaser. Přijď na způsob, jak mu vrátit duši, kurva! Já už na moře nemůžu! Potkáš ho, když popluješ přímo do středu tý nejstrašnější bouře, cos viděl! Podle zelený záře z můstku poznáš, že je to Stormchaser!
Co? Jasně! Proto jsem mluvil o tý svý dřevěný noze, kurva. Mám v ní celej poklad, co jsem nashromáždil za svuj dlouhej mrzkej život. To ti za to dám!



Prestiž až 7
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum