Yohoho!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Jolly Roger
Jolly Roger
Admin
Posts : 88
Join date : 2020-01-28
https://yohoho.forumotion.eu

0. Vyhodnocení Empty 0. Vyhodnocení

Mon Feb 03, 2020 5:16 pm
Úvod
https://www.youtube.com/watch?v=yn25uAFFcdY
Když Bobby to ráno vstával, nemohl si vzpomenout, jestli je tohle jeden z těch dnů, kdy má vstávat levou nohou nebo jestli je to ten, kdy má vstávat zase tou pravou. Raději neriskoval ani jedno a vylezl z pelechu napřed rukama. Poté, co se oblékl a vyšel na palubu, opět zaváhal a provedl v hlavě rychlou matematiku. Jo, venuše je v zákrytu s merkurem a měsíc dorůstá, takže musí šlápnout jenom na lichá prkna paluby.
Salazar u kormidla vypadal, že si také dává velký pozor na to, kam klade ruce, očividně si on vykládal lichá prkna i tak, že musí madla kormidla brát ob jedno. Bobby zavrtěl hlavou. Takhle to nepůjde. Musí najít ten trojzubec a všechny kletby sejmout. Jenže kdo by mohl vědět, kde ho najít?

Doporučení
Žlababa: "Hodila jsem ráno kůstkama a vyvrhla černýho kohouta! Viděla jsem tam, že některej z ostatních kapitánů na nás něco hraje!"
Little Johny: "Kapitáne, kdy už budete moct vystoupit na kontinent? A budou tam další plavčíci jako já?"
Beznohý Joe: "No, nemám jí no. Ale aspoň nemusim řešit, kterou vstanu jako první."

Dispozice
Bobby Bonny the Cursed – kapitán, jemuž lupe v krku z tíhy amuletů, které nosí, jenže kdyby si je sundal, upadne mu hlava
Salazar Imperfect – první důstojník, který nesmí spatřit svůj jazyk v zrcadle, jinak oněmí
Žlababa – stará čarodějnice a odbornice na okultno, neustále potřebuje čerstvou zásobu mločích očí
Little Johny – sirotek a plavčík, jediný, kdo není prokletý vším možným
Beznohý Joe – chytrý a sečtělý námořník, který ale nemá nohu

+50 prokletých hypochondrů v posádce

Broken Wing
10 kanónů
2 veslice
Otlučená a pozáplatovaná briga, která dost možná drží pohromadě jen pomocí spousty okultních amuletů a asi tak tuny hřebíků. Kdyby mohla mít loď lepru, Broken Wing jí má.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum