Yohoho!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Olaf Svenson
Olaf Svenson
Posts : 18
Join date : 2020-02-02

Zvětšovací Krystal Empty Re: Zvětšovací Krystal

Fri Feb 21, 2020 10:40 pm
Poctivě je vyzvali, to je pravda. Jestli mezi nimi proběhne čestný boj, pak samozřejmě budeme také vzývat Thora, aby byl na straně Santa Sombrera. Ostatně věřím, že i přes to, co udělali Snorrimu, jsou to naši přátelé. Ale neradi bychom viděli, aby zneužívali svých masivních lodí s palebnou přesilou k tomu, že budou čekat na někoho před přístavem. At už oni nebo Yarrr...
Siržon Frenk Lin
Siržon Frenk Lin
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

Zvětšovací Krystal Empty Re: Zvětšovací Krystal

Fri Feb 21, 2020 6:35 pm
Krystal já neznat, být líto. YaRRR!!! válečníci být zákeřní, my neutkat se loď na loď, ale oni z džungle se vyřitit, když nás špehovat, jak my odměnu vybírat za práce pirátská poctivě vykonaná.

Já určitě nechtít aby velký pirát na malý pirát bez důvod skákat, ale jestli Santo Sombrero poctivě je vyzvat za urážka, kterou my všichni slyšet, já rád sekundant pro ně být, protože my taky účet otevřený za to, jak YaRRR!!! chovat. Jinak pro mě věc uzavřená, já nestát o úskočné přepady mezi pirátský kolega. Vy taky tak dívat?
Olaf Svenson
Olaf Svenson
Posts : 18
Join date : 2020-02-02

Zvětšovací Krystal Empty Re: Zvětšovací Krystal

Fri Feb 21, 2020 5:24 pm
Kromě otázky na zvětšovací krystal jsem se chtěl zeptat ještě na jednu věc - jací jsou muži z YARRR!!! válečníci podle vás? Utkali jste se, jestli jsem to správně pochopil. Zajímalo by mě, jelikož mají docela velkou loď, zda jsou silou, se kterou je nutno počítat.
Protože loď Santo Sombrero, která naštěstí bojovala po našem boku, je opravdu mocná. Pomalá, ale mocná. Všichni ostatní máme jen malé lodě a nerad bych, aby si pak někdo ve své mocné lodi čekal před přístavem a na někom si chtěl schladit žáhu bez špetky cti.
Sven Olafson
Sven Olafson
Posts : 13
Join date : 2020-02-02

Zvětšovací Krystal Empty Zvětšovací Krystal

Thu Feb 20, 2020 6:23 pm
Neslyšeli jste něco o zvětšovacím krystalu, o jeho poloze nebo co by to mělo být?
Sponsored content

Zvětšovací Krystal Empty Re: Zvětšovací Krystal

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum