Yohoho!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Edwarrrd Silverrr
Edwarrrd Silverrr
Posts : 14
Join date : 2020-02-02

Poškádleníčko Empty Re: Poškádleníčko

Wed Feb 26, 2020 11:19 pm
Jak se vám líbily naše obrrrázky? Sice nás Chésus ztrrrestal, ale aspoň měl hezký přivítání v přístavě.
Gejza Oravec
Gejza Oravec
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

Poškádleníčko Empty Re: Poškádleníčko

Sat Feb 22, 2020 8:22 pm

Tak to pozerám, že ste taky pekná muzikálny banda. Dnes už nič nestihneme napísať ale počas budúceho týždňa im to určite nandáme!
Frrrancis Teach
Frrrancis Teach
Posts : 18
Join date : 2020-02-02

Poškádleníčko Empty Re: Poškádleníčko

Sat Feb 22, 2020 10:54 am
Frrrancis Teach
Frrrancis Teach
Posts : 18
Join date : 2020-02-02

Poškádleníčko Empty Re: Poškádleníčko

Sat Feb 22, 2020 10:53 am
Umíme si složit párrr halekaček k plavbě, kterrrý si pak po rrrumu prrrozpěvujem. Žádný velký vorrrchestrrry to nejsou, ale zpívá se to dobře.
Gejza Oravec
Gejza Oravec
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

Poškádleníčko Empty Re: Poškádleníčko

Fri Feb 21, 2020 9:19 pm
a vy viete skladať piesne? Alebo máte nejaké hudobníkov? Ani nám sa totiž nepáči keď sa niekto sere do našej posádky a už vôbec nie keď si mylsí že jeho odrhovačky sú lepšie ako naše ľudovky
Frrrancis Teach
Frrrancis Teach
Posts : 18
Join date : 2020-02-02

Poškádleníčko Empty Poškádleníčko

Fri Feb 21, 2020 7:13 pm
Je mi jasný, že s náma se teď nikdo asi moc brrratřit nechce, ale i tak mě napadlo něco, co byste nemuseli vodmítnout.
Ten knírrratej tlustoprrrd, co si vzal jméno po samotnym Mesiáši, zjevně moc dobře nedává, že má někdo na muziku jinej názorrr, než von. Slyšel jsem, že sejmul i vašeho borrrce, kterej něco hrrrál, a nás by zabíjel za to, že mu Edwarrrd něco zkrrritizoval. Co kdybychom mu složili písničku na uvítanou, až se příští tejden vrrrátí do Liberrrtalie? Něco, co by ho pěkně vystihlo, až by se mu z toho kousla herrrcna. Šli bysme do toho i sami, ale nemáme na palubě žádný muzikanty, kromě pár vožrrraleckejch hlasů.
Sponsored content

Poškádleníčko Empty Re: Poškádleníčko

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum