Yohoho!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Scotty
Scotty
Posts : 14
Join date : 2020-02-02

4. Rozkazy - Santo Sombrero Empty Re: 4. Rozkazy - Santo Sombrero

Sat Feb 29, 2020 11:05 pm
SHRNUTÍ UDÁLOSTÍ MINULÉHO KOLA

Ještě teď mi zvoní v uších! Ale aspoň jsem nedopadl jako někteří ostatní. A prej že strkat si Haggis do uší při bitvě je špatný nápad! To tak, babička to taky dělala, když likvidovala děla Parlamentu. Je to vyzkoušený. No ale ta děcka jsou fakt roztomilá. Možná bych si mohl tady na ostrovech sehnat nějakou ovc...ženu a taky si ňáká pořídit. To by bylo celkem fajn.

ÚKOL OD KAPITÁNA

Tak se to potvrdilo, jsou to caparti. Billiho ještě pro jistotu pořádně kopnu, ale domluvím mu, aby nám pomohl ty děcka vrátit rodině. Jo, mohli to mít špatný, ale být pirátem v tomhle útlém věku je fakt o kejhák a když Billy pomůže, tak ho přijmem do party a bude navigátor a nikdo si z něj utahovat nebude (nebo půjdou pod kilt). A už jsem se bavil s Chésusem, že bychom jim mohli aspoň postavit někde nějakou klubovnu, kde by se učili hezky muzice, ať maj co dělat.

4. Rozkazy - Santo Sombrero Images10

Prej jim mám něco ukuchtit. No tak co jsem s těma mexikáncema, tak jsem se naučil jen jedno jejich jídlo, které za něco stojí a to je Churros. Je to jak kobliha ale dlouhý. A namočim to v tej čokoládě, jak tu ti indiáni všude maj.

4. Rozkazy - Santo Sombrero Churro10

Taky jim udělám skotskou specialitu. Vezmu hodně cukru a udělám z toho nugát. Do toho dám oříšky a celé to obalím taky v čokoládě. A pak to hezky osmažím v oleji. Ňamka je to. To bude děckám vadit. A hodná děcka, tak ode mě dostanou trochu ovčí vlny do uší, ať nemusí poslouchat ten náš rambajs kapelový.

4. Rozkazy - Santo Sombrero Deep-f10

No a pak je vrátíme matinkám, ale jak jsem řek, tu klubovnu bych jim pak chtěl postavit a když Chésus dovolí, tak jim tám jednou tejdně dělat aktivity. Dětské, jako házet kládou, stříhat ovce, muziku dělat, Parlament hanit atd.


RYCHLÁ ROZHODNUTÍ

Aye!
Chésus
Chésus
Posts : 35
Join date : 2020-02-02

4. Rozkazy - Santo Sombrero Empty Re: 4. Rozkazy - Santo Sombrero

Sat Feb 29, 2020 10:46 pm
Odpočinkové kolo (jak pro postavy, tak pro vypravěče).

SHRNUTÍ MINULÉHO KOLA
Chésuse moc těší, když vidí svoje caparty, jak se činí... Ale přesto po nocích nespí... Přemýšlí - co když taky ohluchne? Jak pak dá dohromady úžasnou hudbu? Nebo možná... Třeba ho ty podivné zvuky z nástrojů konečně přestanou rozptylovat... A pak bude na cestě k té nejúžasnější hudbě!!

ROZKAZY - Chésus
Plujeme na Cabezu, a konečně dokončíme naší dlouhou misi. Chceme taky v gangu dětí na Cabeze najít zbývající Chésusovi bastardy a dokončit Chésus band. A v neposlední řadě chceme taky zkonfiskovat všechno, co se dětským pirátům podařilo za dobu jejich působení v Parybiku nashromáždit!

ROZKAZY - Scotty
Má za úkol napéct cukroví, sehnat pamlsky a dobroty, taky hračky a vůbec, chcem tuhle situaci řešit přátelsky a vzít je pod naše křídla. Scotty v tomto bude asi lepší jednatel než vznětlivý Chésus.

Carlos Sintierra (&Guillermo) – Nakreslíme jednoduché značky, podle kterých s ním budeme komunikovat. Je to hrdina, a tak s ním budeme jednat hezky. Tohle kolo má za úko vymyslet jen hezké, barevné třaskaviny které by ozvláštnili naší show.
Jean-Jacques Ambert – Má za úkol zachránit svého koně a strávit nějaký čas mezi dětmi - třeba bude mít při pohledu na nový život který převezme ten náš světlou chvilku, která mu na chvíli dá odpočinout od nihilismu a alkoholu.
Ashishishe – Jako správný gentleman jistě ohromí děti svým vystupováním a najde způsoby, jak si s nimi po gentlemansku hrát.


PROJEKT
Před vyplutím napéct a sehnat cukrovinky, během cesty na Cabezu a ve volných chvílích tam opravit loď, a na konci chceme na Cabeze pro všechny děti i místní domorodce udělat konečně skvělý Concerto - generálka před finálním vystoupení na Dia de Muerto!


VZTAHY
Nezměněno, jen Yarr už se omluvili, jsme s nima v cajku.

RYCHLÁ ROZHODNUTÍ
Jojo.

MAPA
Spoiler:
Jolly Roger
Jolly Roger
Admin
Posts : 88
Join date : 2020-01-28
https://yohoho.forumotion.eu

4. Rozkazy - Santo Sombrero Empty 4. Rozkazy - Santo Sombrero

Sat Feb 29, 2020 3:49 pm
Zde napiš rozkazy ke 4. kolu
Sponsored content

4. Rozkazy - Santo Sombrero Empty Re: 4. Rozkazy - Santo Sombrero

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum