Yohoho!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Svetozár Hraško
Svetozár Hraško
Posts : 10
Join date : 2020-02-02
Location : Paluba Pomsty Čachtickej Pani

4. Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani Empty Re: 4. Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani

Sun Mar 01, 2020 12:04 pm
ZHRNUTIE UDALOSTÍ MINULÉHO KOLA
Je mi trochu ľúto, čo sa stalo. Nie teda ako to dopadlo, to bola paráda a nabral som veľa nové kulinárske inšpirácie. Ale je mi ľúto, že s domorodcami už asi žiadny ten festiválek neusporiadajú. Pochybujem, že by si s nami ešte chceli niečo začať. Nu, tak snáď to stálo za to. A to strieľanie tých zvyšných kapitánov navzájom? To bola fešný podívaná, len čo je pravda, aspoň mi pri tom zasa vytrávilo. Len sa začínam trochu báť, kapitán o tom ešte nevie, ale začali nám dochádzať zásoby halušiek.

ÚLOHA OD KAPITÁNA
Vraj povediem ďalšie výsadok, to je mojou výsadou. No, prečo nie, naposledy mi to myslím celkom šlo. Navyše ako ide o kapusta, tak nepoznám brata. Ak bolo fakt tak prvotriedne ušľapané, ako sa hovorí, tak sa nesmie stratiť v hlbinách, aj keby som kvôli tomu mal pretiahnuť Krakena po ňufáku. Než k ostrovu doplujte, schválne zkrouhnu všetkým prídel jedla. Nielen, že tak ušetríme, ale navyše budú hladní muži lepšie vetriť kapusty. Vďaka tomu ho lokalizujeme a vďaka túžbe hladných námorníkov a ich divokosti nás potom nezastaví žiadny nepriateľ. Len dúfam, že sa na to kapusta rovno Nevrhnú, takže pre istotu budem mať pri sebe vrece makových šúľance, akým je potom upokojím.

RÝCHLA ROZHODNUTIA
Skúsim, ale nemôžem nič sľúbiť. Minulá oslava nás vyčerpala a ešte odpočívam.
Gejza Oravec
Gejza Oravec
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

4. Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani Empty Re: 4. Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani

Sun Mar 01, 2020 9:29 am

SHRNUTÍ MINULÉHO KOLA
Tak sme im všetkým konečne ukázali krásy východnej kuchyne, tie divosi ešte budú spomínať na našu žinčice. Možno sme im tam mali nechať pár receptov, aby neboli tak smutní. Len to nesmieme robiť moc často, inak sa s nami tá loď potopí. Tá bitka dvoch lodí bola zaujímavá, čím to sakra strieľajú?
ROZKAZY

- KAPITÁN
Vyrazíme k Isla de Flamenco, kde sa stratilo to kapusta. Nedostatok kapusta je totiž v týchto končinách úplne likvidačný. Ale čo by to tam mohlo byť? Taký malý pomerne pustý ostrovček a že by bol tak zradný? Vo chvíli kedy bude na dohľad, začneme ho obchádzať v sústredných kruhoch kým nehlásime niečo podozrivé. keď nič, doplávame až k ostrovu kde povedie Svetozár výsadok. Ak sa niečo začne hýbať vyšleme k tomu čln, ktorý povedie Svetozár. Ak nič nenájdeme, porozhliadneme sa ešte po ostrovčekoch severne od Isla de Flamenco, vždy rovnakým spôsobom.

- DŮSTOJNÍK

Povedie všetky výsadky, vždy dostane k dispozícii dva člny plné mužov, vrátane Molocha.

Moloch Amras
Bude k dispozícii Svetozár a hlavne bude riadiť druhý výsadkový čln.

Maťo

Tanec budeme trénovať tak dlho až bude dokonalý. Maťo na neho zahrá túto krásnu melódiu https://www.youtube.com/watch?v=zpOAnWEyzt8

Michal

Má za úlohu so svojimi ovcami nájsť a dotrkat späť na palubu každého ulejvák, ktorému by sa nechcelo zúčastniť sa tanci.


PROJEKT

To prejedanie sa na nás začína prejavovať a preto skúsime to čo sme minule nezvládli. Cesta sa zdá dlhá a zábavy už nebolo dlho dosť. A pretože sa blíži jar, urobíme si májovej slávnosti. Využijeme Majka a nacvičíme vesleý ktenc okolo nej. Chalpcoch sa rozdelí na dve polovice a jenda sa bude pokúšať Majka ukradnúť, druhá potom jej strážiť. Tí čo prehrajú pozývajú druhú stranu na panáka nech poriadne po našom utužíme kolektív.

VZTAHY
Ku všetkým sme dočasne neutrálne a domorodcom sa snažíme skôr vyhýbať

Santo Sombrero- pogratulujeme im k výhre a skúsime zistiť čím to sakra strieľa.

YARRR! - Oceníme ich prístup k možnosti umenia bojovať na niekoľkých frontoch a ich obrázky sa nám páči.
RYCHLÁ ROZHODNUTÍ
Odpratávame zbytyk víkendových slávností, takže veľmi nie, ale budem sa snažiť mať telefón pri sebe

4. Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani Parybi13
Jolly Roger
Jolly Roger
Admin
Posts : 88
Join date : 2020-01-28
https://yohoho.forumotion.eu

4. Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani Empty 4. Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani

Sat Feb 29, 2020 3:51 pm
Zde napiš rozkazy ke 4. kolu.
Sponsored content

4. Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani Empty Re: 4. Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum