Yohoho!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Svetozár Hraško
Svetozár Hraško
Posts : 10
Join date : 2020-02-02
Location : Paluba Pomsty Čachtickej Pani

Poslední Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani Empty Re: Poslední Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani

Mon Mar 16, 2020 11:19 am
ZHRNUTIE UDALOSTÍ MINULÉHO KOLA
AUVA, ten prekliaty maďar mi dal. Na takú silu na palube nie je spoľahnutie, kor keď vám nerozumie. Našťastie ma zachránil Michal, ten najlepší z huňatých oblačikov. Bol som mu tak vďačný, že som mu dal k večeri tú najväčšiu porciu halušiek, čo si kedy dal do ňufáku. Vyzeral echt šťastne, ako len baran môže byť. Myslím, že teraz sú z nás priatelia na život a na smrť, lenže nezostalo dosť halušiek pre našu posádku, nieto všetky tie nové chlapov, čo je naberáme na palubu. Snáď sa to nevymkne z rúk. Kapitánovi som to pre istotu nehovoril, ono by ho to ešte zarmútil a to teraz ničomu nepomôže.

ÚLOHA OD KAPITÁNA
Vlastné loď, to bol vždy môj sen. Podľa kapitána Tichá Mariána, ale teraz tu velím ja a v kútiku duše viem, že sa loď v skutočnosti volá Hlučná Malvína. Ale inak je jeho plán vcelku jasný a čo by sa mohlo pokaziť, že? Naša loď sa bude celý čas schovávať za Pomstou a celkovo vyzerať nenápadne, ako prázdna opustená rybárska bárka. Ale len čo sa zradní briti nalodia na pomstu, tak prirazíme k ich lodi z druhej strany a nielen, že ich budeme rezať hlava nehlava (hlavne Moloch, ktorému poviem, že BRITSKÝ kapitán chystá vzburu proti kapitánovi Gejzovi!), Ale hlavne im urýchlene prestavíme stožiar na majka a tým pádom sa britskí chlapci nebudú mať kam vrátiť, ani keby zvíťazili. Tak im nezostane nič iné ako sa nám vzdať se srdcami plnymi stesku po domove.


RÝCHLA ROZHODNUTIA
Áno, dnes sa nikam neponáhľa.
Gejza Oravec
Gejza Oravec
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

Poslední Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani Empty Re: Poslední Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani

Mon Mar 16, 2020 10:55 am
PAMATUJ NA STRUČNOST A JASNOST

SHRNUTÍ MINULÉHO KOLA
Haha, tak si konečne zakladáme na flotilu hodné našej rodnej slovenských hrudy. Chudák Moloch tie naše plány na neho sú už asi komplikované. Britský bitevníky, to je prekérnej situácie, avšak nie úplne zúfalá. Je nás dosť a keď potiahneme za jeden povraz, tak určite niečo vymyslíme.


ROZKAZY
- KAPITÁN
Podporíme ostatné v útoku proti britskému loďstvu. Budeme sa držať na západnej časti prístavu. Tichú Mariánu povedie Svetozár. Pokúsime sa dostať do miesta, aby sa k nám Briti chceli nalodiť a spoznali tvrdej lebky našich ovečiek. Vo chvíli keď sa nejaká loď začne naloďovat k nám, tak z druhej strany sa k nim nalodia Svetozár, nech sa nemajú kam vracať. V ideálnom prípade sa pokúsime loď zabaviť, ak by ot nešlo, tak apsoň ukradnúť všetko čo tam má hodnotu.


- DŮSTOJNÍK

Povedie Tichú Mariánovi do protiútoku. Snáď zvládne tú zodpovednosť.

Moloch Amras

Pôjde sa Svetozárom a povedie prepadnutia prepadávajúce lodi.

Maťo
Bude dávať svojou fujarou znamenia ostatným lodiam, že sme pripravení na útok, aby Santo Sombrero vedelo, že ideme s nimi.

Michal

Má na starosti výber posádky a následne vedie obranu pri boji s Britmi.

PROJEKT
Na druhú loď (pomenovanú Tichá Mariána) pošleme ešte ďalších päť Jure a zvyšok posádky na oboch lodiach skús donabrat v prístave z potulujúcich sa indivíduí a skúsených korzárov bez dočasného angažmán. Každý koho budeme chcieť vziať na palubu sa musí páčiť Michalovi, ten má na ľudí čuch. Každému kto porjde výbery dáme na privítanie halušky a začleníme ju do kolektviu veselou spoločenskou hrou klatie baránkov.


VZTAHY

Domorodcom sa stále vyhýbame.
Tie domýšľavej mocnosti zničíme.
Ostatným lodiam dočasne pomáhame v boji s Britmi.

RYCHLÁ ROZHODNUTÍ

Áno, teraz máme dosť času
Jolly Roger
Jolly Roger
Admin
Posts : 88
Join date : 2020-01-28
https://yohoho.forumotion.eu

Poslední Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani Empty Poslední Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani

Fri Mar 13, 2020 12:19 pm
Zde napiš do komentáře rozkazy k poslednímu kolu.

Template Kapitán:

Template Důstojník:
Sponsored content

Poslední Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani Empty Re: Poslední Rozkazy - Pomsta Čachtickej Pani

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum