Yohoho!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Narciso Lopés
Narciso Lopés
Posts : 14
Join date : 2020-02-02

5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla Empty Re: 5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla

Sat Mar 07, 2020 1:55 pm
SHRNUTÍ MINULÉHO KOLA

,,Cožééé? Omluvte mne tedy, ale to snad-kurva-nééé…Vidím vskutku správně-hovno-? Na mou hlavu se zobákem vznosným odměna byla vypsána? Vždyť papoušek-píča-přeci jsem! Nač a proč by někdo za papouchem se honil? Jen blázen přeci to –kunda-slovy kapitána věc jasná, vždyť každý přec ví, že pták –čůrák-křídla má a snadno uletí!… … Škoda jen… ….že… … jsem… … -chcačky-… že jsem… … že jsem tak tlustej KURVÁÁÁÁÁ!!!!
Ehm…drobítek jsem se zapomněl…
…Do deníku mého původně napsati jsem zamýšlel –mrdka-, že od tohoto týdne každý to den, ať jasný-zmrd-či bouřlivý, alespoň jednou budu vzlétat a chvilku létat, abych ve vzduchu-hovno- více sebevědomí nabral!“


ÚKOL OD KAPITÁNA

Indiáni - Co když to vezmou špatně?
- Po dobu celého týdne budeme mít dedikovaných 5 sumo-dělostřelců (tito se budou průběžně střídat s ostatními dělostřelci, aby se každý mohl zúčastnit nácviku se zbraní) + 6 členů posádky, kteří budou hlídat pobřeží a krýt případný ústup našeho pana kapitána, kdyby se v osadách něco zvrtlo.

Nová hračka k FUKU!
Primární úkol – výroba nové zbraně
Sekundární úkol – trénink s novou zbraní a zjišťování jejích vlastností
a) Hned jak to bude možné, zahájíme konstrukci nové zbraně dle nákresů od Yósta. Zkoušíme vymyslet i variantu na pozemní využití, zbraň by mohla být schopna přenosu z paluby na zem.
b) Hledáme její nejvhodnější umístění na palubě. Bude nejlepší na přídi? Na zádi? Uprostřed katamaránu? Vše vyzkoušíme a zjistíme…
c) Zahájíme trénink se zbraní – hlavní hrdina je samozřejmě Ypolit Bušár, ale nechceme se zaměřit pouze na něj. Každý ze sumo-dělostřelců se naučí zbraň ovládat a co nejefektivněji využívat.
d) Chceme zjistit, co zbraň umí – testujeme její silné i slabé stránky, chceme se dozvědět, proti čemu je zbraň nejúčinnější. Testujeme tedy její efektivitu proti různým materiálům, střílíme do dřeva, kamene, zkoušíme střelbu na cvičně postavené plachty. Celý proces osobně a velice bedlivě sleduji, zpracovávám informace do malého papouščího mozečku geniálního taktika a ukládám závěry testování, abychom mohli v konkrétních situacích zbraň využít co nejlépe.

RYCHLÁ ROZHODNUTÍ

V neděli od cca 13:30 do 16:30 nebudu na příjmu, ale předtím i potom budu k dispozici.
Siržon Frenk Lin
Siržon Frenk Lin
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla Empty Re: 5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla

Sat Mar 07, 2020 10:51 am
5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla Parybi13
Siržon Frenk Lin
Siržon Frenk Lin
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla Empty Re: 5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla

Sat Mar 07, 2020 10:46 am
SHRNUTÍ MINULÉHO KOLA
Přemýšlet nad Husťanem a jeho zjevením. Proč on na jih plout? Že by srovnat vzpurného Enviada, který odměny vypisovat? My zjistit. A připravit se dobře, proroctví naplnit. Teď chvíle nastat - my vědět už, jak sestrojit Velkou foukačkovou zbraň, Ničitele bílých tváří, Bělohubhub. Osud čekat...

ROZKAZY

- KAPITÁN Siržon Frenk Lin

Zdá se, že nadchází konečné zúčtování. Nevíme, jak si ostatní kandidáti na prezidentství vedou v poslední době co do kořisti a slavných činů, čas se krátí a k tomu se z hlubin záhrobí vynořil sám Husťan Krutovous, jehož úmysly jsou nejasné – přinese zkázu našim nepřátelům nebo nám všem? Vyzve na souboj příštího prezidenta? Pokusí se nastolit své prezidentství a nastolit krutovládu smrti? Prestižní závod spěje ke svému rozuzlení stejně jako osud místních Indios...

PRO NAŠI VĚC (já, Jóst, 1 foukač, 10 indiánů)
Z výše uvedených důvodů a vzhledem k probíhající konstrukci Bělohubhubu směřuje celá posádka Černočerné Nejčernější Perly všemi prostředky ke svému cíli: zvolení mé osoby, indiánského proroka, prezidentem pirátské republiky. A jde do toho, jak se v civilizovaném světě říká „Ólin“. Rozhodneme se získat pro naši věc místní indios, kteří by měli pochopit, co se děje, co vše je v sázce a co bude pro indios znamenat eventuelní zvolení Siržona prezidentem. Já, Jóst, lidský buben a indiánský doprovod se vydáme za místními divochy, upřímně jim vyjevíme situaci a vyzveme je, aby se připojili k naší posvátné misi.

Kvůli nešťastným nedorozuměním na Isla de los Indios se rozhodneme verbování na tomto ostrově nechat na jindy. Postupně tedy navštívíme nejprve Isla del Teobaldo, pak Isla del Cavrón, Cabezu a indiánskou osadu na Goudlandu. Tam bychom se měli setkat s Mičem a pokud jeho zjištění nebudou kázat jinak, poplujeme zpět do Libertalie.

Po příchodu do osady jako výraz úcty vůči místnímu kmeni, předvedeme výstup s hrou na špek. Pak si přeji mluvit s náčelníkem a radou starších ve věci nejvyšší důležitosti. Poté, co Jóst předá zelené dary, rozvedeme s náčelníky řeč o jejich vztazích s bílými tvářemi a o zvyšujícím se útlaku ze strany kolonistů, nedůvěře a pohrdání. Pak jim vyjevím, že nejsem bílou tváří, nýbrž albínským indiánem, který byl nadto zřejmě vyvolen, aby vyvedl starší lid zpět na výslunní, alespoň tak se mi to zjevuje ve vizích a snech – a už to začalo. Na důkaz, budou-li ho požadovat, pozřu s chutí nabídnutý mozek.

Mé vize ukazují cestu ke svobodě nikoli bezhlavým bojem s každou bílou tváří, ale skrze soužití s těmi, kteří toho budou schopni. Takovými lidmi jsou piráti a námořníci z Libertalie, koneckonců sdílíme i společné nepřátele, imperiální kolonisty. V mých snech jsem se stal prezidentem pirátské republiky a vedl libertálské k rovnoprávnému soužití, obchodu a bratrství s los indios, jakož i k pomstě kolonistům. Byl jsem k tomu vyvolen, vždyť jsem zároveň indiánem i bílou tváří. Muži, kteří se mnou přišli, jsou z mých následovníků, kteří se dobrovolně vzdávají konzumace poloviny mozku, aby tato připadla mně a šamanským duchovním lídrům, neboť nás je nyní třeba více, než kdy jindy.

Vyjevím náčelníkům a starším objevení mrtvé lodě, její neznámé úmysly, nebezpečí pro celý Parybique a možný konečný střet s ní. Vyjevím jim i své sny o ultimátní zbrani, která bílé kosí po desítkách a o tom, že již tuto vizi naplňujeme. Přesto budeme nejspíš potřebovat každého muže. Proto kdo je ochoten se k nám připojit v boji za lepší Parybique a naplnění proroctví o svobodě los indios, nechť se připojí k nám – buď jako doplnění posádky katamaránu nebo se svými vlastními plavidly.

Takto jednáme v každé osadě. Narciso zatím pracuje na Bělohubhubu a kryje případnou únikovou cestu, kdyby se indiánům naše řeči nepozdávaly. Pomalejší plavidla, pokud budou, vabavíme fukarem a naším foukačem, když nepůjde, vezmeme do vleku. U Goudlandu dáváme pozor na mělčiny, které Mič objevil posledně. Po setkání s Mičem míříme zpět do Libertalie.




- DŮSTOJNÍK Narciso Lopés
Má na starosti lodní projekt. Získá během zastávek na pevnině materiál a pomocí Jóstových plánů postaví mocnou foukačkovou zbraň, Bělohubhub. V druhé fázi bude s Ypolitem testovat její schopnosti a cvičit.

- Jóst Fandyk
S kapitánem získává los indios pro naši věc. Svou výřečností a zeleným listem.

- Ypolit Bušár
S Narcisem pracuje na Bělozhoubě. Učí se na ni svůj mocný fuk.

- Mičbůkenen
Bude vyslán na průzkum po stopách Husťanova monstrózního plavidla. Posledně jsme ho viděli plout od Isla del Flamenco na jih směrem k Santo Quesu – Mič tedy začne tam. Prozkoumá okolí, zda se v centru španělské kolonie něco stalo či co. Porozhlédne se po okolí a zkusí zjistit cokoli o směru plavby a úmyslech Husťana a jeho strašné posádky.

PROJEKT
Stavba mocné foukačkové zbraně – Bělohubhubu.

VZTAHY

Mocnosti – Před Španěly se máme na pozoru, je na nás vypsaná odměna. Ostatní – podle síly buď zdrhat nebo loupit :-)

Piráti – obecně profesní úcta. Konkrétně YaRRR!!! nemáme rádi, ale za současné situace jim nehodláme nijak škodit. Jen kdybby to bylo oprvadu velmi lákavé… :-)

Domorodci – jsou součástí vyššího plánu. Byl jsem předurčen být jejich vůdcem. Nastává náš čas.


RYCHLÁ ROZHODNUTÍ
v neděli do 18:00, pak od 22:00, v pondělí kdykoli
Jolly Roger
Jolly Roger
Admin
Posts : 88
Join date : 2020-01-28
https://yohoho.forumotion.eu

5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla Empty 5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla

Fri Mar 06, 2020 2:37 am
Zde napiš do komentáře rozkazy k pátému - předposlednímu - kolu.

Template Kapitán:

Template Důstojník:
Sponsored content

5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla Empty Re: 5. Rozkazy - Černočerná Nejčernější Perla

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum