Yohoho!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Chésus
Chésus
Posts : 35
Join date : 2020-02-02

Poslední Setkání Empty Re: Poslední Setkání

Sun Mar 15, 2020 7:57 pm
Neboj se Amigo - I to máme pochystané!! HAHAHA!!!!
Siržon Frenk Lin
Siržon Frenk Lin
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

Poslední Setkání Empty Re: Poslední Setkání

Sun Mar 15, 2020 6:02 pm
Teť už jen chybět ohňostroj!
Chésus
Chésus
Posts : 35
Join date : 2020-02-02

Poslední Setkání Empty Re: Poslední Setkání

Sun Mar 15, 2020 5:59 pm
Aj! Výtečně, více diváků! Tak to bude - noční Concerto!!!
Salud!!
Siržon Frenk Lin
Siržon Frenk Lin
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

Poslední Setkání Empty Re: Poslední Setkání

Sun Mar 15, 2020 5:54 pm
Tak! Tak! Ano! Já cenit slova kapitána Chésa! A přinášet radostná zpráva - kdysi existovat spojenectví rudých a bílých - a místní indios připlouvat uctít tato dávná aliance. Poslední plavba de los indios! Já navrhovat užít moment překvapení a za noci nechat indios útočit na záložní korvety. A až my uslyšet, že obsazená korveta pálit do vlastních nebo když Britové poplach spustit, my vyrazit na bitevník a Chésus spustit svůj La Concerto grande. Co vy říkat, kapitáni?
Chésus
Chésus
Posts : 35
Join date : 2020-02-02

Poslední Setkání Empty Re: Poslední Setkání

Sun Mar 15, 2020 4:21 pm
https://www.youtube.com/watch?v=ChvF9OiDgg0

Chésus se usmívá s širokým, spokojeným úsměvem - myšlenkami ztracen v tónech své 'líbezné' hudby...

Seňores, Mihos, Cabrones... Je čas.

Je to tady. Konečně je to všecko připraveno.

Připojte se - páni Britové si koupili lístky na ten nejúžasnější Concerto Grande! Nemůžeme je nechat čekat.

Připojte se k nám - Santo Sombrero povede výpad, budeme těžký střet, bude vyhrávat britům, Libertálii a celému světu!

Seňores z Pomsty Čachtickej Pani, cabrones z Černočerné Nejčernější Perly, i vaše nová Rising Wing - a kdokoli další, kdo mě slyší! Nasedněte do plavidel, vaše kanonáda přidá líbeznosti našemu Concerto. O tomhle se bude vyprávět po staletí, tady nechcete chybět, bude to ta nejskvělejší show!!

Libre de fuego - připravte se na na Brity, a na Concerto de la Chésus band, Santa Sobrera a našemu nejskvělejšímu objevu - Los Bastardos!!!
Siržon Frenk Lin
Siržon Frenk Lin
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

Poslední Setkání Empty Re: Poslední Setkání

Fri Mar 13, 2020 5:40 pm
Já vysvětlit proč zelí my lovit a nedružit se slovácká posádka - oni vypadat, že připravení být k boj a to my nechtít s kamarád pirát, proto. My tak dlouho být pryč, protože my s mocnosti kolonií potýkat a plány proti nim kout, protože svoboda pro nás velká věc.

Každý kapitán své plány mít a prezidentem jen jeden být. Ale my všichni Libertalii ctít, takže věc jasná. My nenechat imperialistické prase svoboda utlačit. Já souhlasit se síla spojená. Já ale zpráva mít, vy možná vědět, ale strašná bárka z bárek, kterou slavný Husťan plaví, mířit k nám. Několik dní daleko. Vy vědět, jak on dělat, až dorazit? Co chtít, jestli přítel či nepřítel být? Já bát, že přímá demokracie jeho jediná touha nebýt. Vědět vy něco blíž?

My tedy rozhodnout - bránit přístav, než Krutovous dorazit, nebo my Brity vypráskat, aby pak cesta volná?
Narciso Lopés
Narciso Lopés
Posts : 14
Join date : 2020-02-02

Poslední Setkání Empty Re: Poslední Setkání

Fri Mar 13, 2020 4:42 pm
To co si ti Britové bídní-hovno-dovolují?! Tato blokáda vulgární-kurva-skončit musí! Na památku všech, co již-píča-se domů nevrátí! Svobodu!-čůrák-Rovnost!-chcačky-Bratrství! Nechť útisk slabších je utopen jak-kunda-koule dělová v moři rozbouřeném! Kapitáne, co-mrdka-říká vaše vůle?
Scotty
Scotty
Posts : 14
Join date : 2020-02-02

Poslední Setkání Empty Re: Poslední Setkání

Thu Mar 12, 2020 10:13 am
No Seveřany spolkl nějakej Krab či co. Naši vám o tom pak můžou zazpívat. Jako oni tu příšeru zamordovali a bylo to fakt epický, ale jelikož se ji rozhodli zamordovat zevnitř, tak už se pak žádný Seveřan nevynořil. Škoda, byli to pašáci. Ale co se stalo s YARRR!!! fakt nevím a ani mě to moc nezajímá. Snad je snědli Dorsetské Ovce (ano, až takovou potupu jim přeji).

Poslední Setkání Dorset10

Ale co s těmi uflusanými Brity? Určitě jsou to Cromwellovi ufňukánci, ty porazíme levou zadní. Ale musíme do toho jít všici pánové. Za burácení naší oslavné melodie je vyženeme z PARYBIKU!
Hustěna Krutovlasá
Hustěna Krutovlasá
Posts : 12
Join date : 2020-02-02

Poslední Setkání Empty Poslední Setkání

Wed Mar 11, 2020 8:53 pm
Jsme tu po šesté a jak se zdá, ubylo nás. Nevíte někdo, jaký je nebo byl osud Dlouhýho Hada a YARRR!!!? Teď během blokády britskou flotilou se nám bude hodit každá přítomná loď, aby nás tyranů zbavila. Vy jako kapitáni máte pod sebou jedinou pořádnou palebnou sílu Libertalie. Doufám tedy, že se budete patřičně činit, i když to vypadá, že nejvíce prestiže získal kapitán Chésus a Santo Sombrero.
Sponsored content

Poslední Setkání Empty Re: Poslední Setkání

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum