Yohoho!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Páté Setkání

+2
Olaf Svenson
Hustěna Krutovlasá
6 posters
Go down
Chésus
Chésus
Posts : 35
Join date : 2020-02-02

Páté Setkání Empty Re: Páté Setkání

Sat Mar 07, 2020 12:04 pm
Chésus z ničeho nic přiběhne do lokálu a napjatě se dívá všude kolem
Amigos! Neslyšeli jste o nějakém, bubeníkovi nebo rumbakoulistovi? Ti moji haranti už to skoro mají!! Už jim to skoro hraje!!! Jestli někdo něco ví, ať mi ho sem pošle - pořádně se odměním!!!!
Pak zase z nenadani vyběhne
Bobby Bonny the Cursed
Bobby Bonny the Cursed
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

Páté Setkání Empty Re: Páté Setkání

Sat Mar 07, 2020 9:46 am
Díky ti Hustěno díky ti. Doufal jsem, že to nabídneš... Já kdybych se zeptal sám, tak mi vypadají vlasy a slezou nechty, ale kdybychom byli odsouzeni zůstat na pevnině, tak by to bylo ještě horší... tedy pokud se zde najde volná či uvolněná kocábka, bude nám ctí ji využít pro spásu tvého otce.

Jakékoli indície, které by byl chlapec Gejza schopný poskytnout budout rozhodně též velmi vítány.
Hustěna Krutovlasá
Hustěna Krutovlasá
Posts : 12
Join date : 2020-02-02

Páté Setkání Empty Re: Páté Setkání

Thu Mar 05, 2020 7:21 pm
Jestli se Husťan opravdu vrací kvůli nějakému prokletí a ten váš trojzubec mu pomůže, určitě pro vás najdeme novou loď, Bobby.
Jak si ale naši uherští přátelé mohou být jistí, že to byl opravdu Husťan? A kam zamířil, nevíte?
Sven Olafson
Sven Olafson
Posts : 13
Join date : 2020-02-02

Páté Setkání Empty Re: Páté Setkání

Thu Mar 05, 2020 7:14 pm
nakukuje na krtka v klobouku
To je opravdu Salazar? Tak to musí být strašlivé čáry!
Stejně jako Bobby i my víme, že po Midgardu nechodí pouze lidé, ale všelijaké bytosti i ďasové, občas se dokonce může stát něco, co není úplně přirozené. Opět ukazuje na krtka Proto nás netvor nezaskočil a chtěli jsme získat slávu za jeho skolení. Nebyl to však náš netvor k poražení, nýbrž, jak se ukázalo, zde Bobbyho. Tím si vysloužil i náš respekt. A proto také věříme zprávám o návratu Husťana Krutovouse. Otázka však je - vrací se z Valhaly nebo z Helu? Má nad svým tělem kontrolu nebo ne?
Ať už nastal Ragnarok a mrtví se vrací na lodi z nehtů na náš svět nebo ne, v příštím týdnu musíme i my porazit jedno monstrum zvané jako El Eviatano. Byli bychom velmi rádi, kdyby se jedna z vašich lodí připlula podívat, aby o nás mohla zvěstovat příběh, pokud bychom se nevrátili. Nesmí nám ale pomoci! Je to jen a pouze naše zkouška. Jsme ochotni posádce takového plavidla poté vyplatit podíl z kořisti.
Bobby Bonny the Cursed
Bobby Bonny the Cursed
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

Páté Setkání Empty Re: Páté Setkání

Thu Mar 05, 2020 6:16 pm
Zelí, bitevníky a děti... Tak já vám teda chlapci povím pirátský příběh, kdy se na takové nemáte... Víme samozřejmě něco jak o vlně co přišla z východu, o rybě co spadla z nebe, tak i o tom, co nás všechny, chlapci, zachrání... Co tady hoch Olaf vypráví je pravda. Samozřejmě jsme od začátku tučili, že Husťan není jen tak mrtvej... My prokletí, pro které jsou kletby denní chleba je totiž poznáme po čuchu. Podívejte třeba tady na Salazara *položíc na stůl klobouk, ze kterého vystrkuje rypák krtek* vždycky v tuhle rožní dobu se z něj chudáka stane krtek, kvůli jednomu velmi žárlivému bankéři... no ale.. jak jsem říkal... od počátku jsme to tušili, že Husťan stihla nějaký zlá kletba... Zrovna von si to nezasloužil. Dobrák Krutovlasý mu měli říkat... nicméně, vydali jsme se tedy pátrat po tom, jak by bylo možné jej kletby zprostit. Věděli jsme, že si nás tu dřív či později najde sám, takže hlavní je zjistit jak z něj sejmou tu kletbu... zatímco vy jste sbírali zelí a honili lodičky chlapci... A to už se pomalu dostávám k té rybě... Potom co jsme při hledání sebemenších stop prohledaji hory, bažiny, mělčiny i mořská dna... vyslechly vás všechny, domorodce i korýše... našli jsme způsob.... bájný trojzubec, jehož moc dokáže sejmou chlapci každou kletbu... trojZUBEC.... chápete?... rozumíte?... nechápete... nerozumíte... Ten nestvůra, kterou hod Olaf zmiňoval, a která přistála tady na ostrově, měla právě ony tři zuby, které tvoří bájný trojzubec. Sledovali jsme netvora s pomocí dávných římských nástrojů, které jsme k tomu účelu objevili. Pronásledování nás zavedlo až do hochem Olafem zmiňované bitvy. Netvor se zřejmě chystal, že se na lodích slupne.. Naštěstí jsme věděli jak netvora paralyzovat... Bohužel měl obranu, o které jsme nevěděli a které nás stála loď... nafoukl se do obludných rozměrů... Co se dělo bezprostředně poté víte od Olafa... tak přeskočím kousek dále... Jak netvor vyletěl do vzduchu - a my bychom nadobro ztratili šanci na získání zubů a zachránu Husťana - zabodl jsem se nestvůře do tlamy, kde jsme se ještě na moři snažil zuby vypáčit... Odletěl jsem tedy spolu s netvorem chlapci... to je chlapci pirátství... i s tělem plným puchýřů od slané vody jsem nepustil... To je zas chlapci jiná kletba... No ale.... Poté co netvor dopadl sem na ostrov a já se vysekal z jeho rozmáčklých vnitřností... moji hoši mě našli a společně jsme ty zuby z netvora dostali!!! Je mi tak ctí vás ubezpečit, že díký nám naděje na záchranu nás všech a hlavně Husťana stále ještě žije chlapci... Olafe, jsi před netvorem neprchnul, ale přiložil ruku k díru, považuji tě, za čestného hocha... ne jak ti chlapci co sbírají zelí, nebo před netvory utíkají...
Olaf Svenson
Olaf Svenson
Posts : 18
Join date : 2020-02-02

Páté Setkání Empty Re: Páté Setkání

Thu Mar 05, 2020 5:50 pm
Husťan Krutovous? Měl jsem zato, že ho zahubila plíseň ploutví...
Gejza Oravec
Gejza Oravec
Posts : 20
Join date : 2020-02-02

Páté Setkání Empty Re: Páté Setkání

Thu Mar 05, 2020 5:19 pm

Tam sa stala hrozná vec! Trochu sme medzi sebou súperili. My a tí chlapci z perly, kto vytiahne viac kapusty. Kedykoľvek sme sa k nim pokúsili priblížiť a vyjednávať tak odplávali. A potom zrazu sa voda zčeřila a zjeivl sa pred nami sám kapitán Husťan Krutovous. Chlapci z perly potom zmizli a my mali čo robiť aby sme sa vrátili. Vyzeral totiž, že sa chystá vrátiť aj on.
Olaf Svenson
Olaf Svenson
Posts : 18
Join date : 2020-02-02

Páté Setkání Empty Re: Páté Setkání

Thu Mar 05, 2020 11:31 am
V bitvě s britským bitevníkem, na který jsme se vydali s YARRR!!! se objevila i neplánovaně briga Broken Wing. Mával jsem na ně, ať se k nám připojí, ale kapitán Bobby mě ignoroval. Doplul přímo do středu bitvy, pak se kolem něj začala vrtět voda a pak jeho loď vyletěla do vzduchu. Ukázalo se, že se pod nima objevila ohromná ryba a vyhodila je do vzduchu! Taková bestie - to bylo něco pro nás, všeho jsme nechali a rozhodli se ulovit tu zrůdu. Broken Wing spustila svoje čluny a snažili se potvoru taky harpunovat. Jelikož s námi nekomunikovali, začali jsme se s nima přetahovat o nabodanou nestvůru. Ta pak ale po nějakym výstřelu praskla, vyletěla do vzduchu a čluny Broken Wing se snažily ji pronásledovat.
Mezitím to YARRR!!! naprosto vysrabili, začali prchat od bitky pryč a britský bitevník se také stáhnul mimo dostřel. Zkoušli jsme ještě YARRR!!! dostihnout, ale byli tak vyděšení, že nám upluli někam na jih. Jelikož jsme chtěli vědět, co se stalo s ulétlou nestvůrou, dál jsme je nepronásledovali.
Hustěna Krutovlasá
Hustěna Krutovlasá
Posts : 12
Join date : 2020-02-02

Páté Setkání Empty Páté Setkání

Wed Mar 04, 2020 12:00 am
Buďte zdrávi, kapitáni a první důstojníci přítomných lodí!
Vidím, že Santo Sombrero se vyšvihlo na první pozici v prestiži, tak jen aby si to udrželi. Času už moc nezbývá, máte poslední týden na hromadění kořisti do Libertalie.
Ráda bych se zeptala kapitána Olafa, zda netuší, kam se poděli YARRR!!! a co se stalo s tím britským bitevníkem?
Podobnou otázku mám na kapitána Gejzu - neví náhodou něco o Černočerné Nejčernější Perle, když pluli podobným směrem?
A nakonec, co Broken Wing? Jestli o vás nadále tak můžeme mluvit, když vám teď chybí loď. A nevíte něco o tom podivném těle, co sem spadlo z nebes do pralesa?
Sponsored content

Páté Setkání Empty Re: Páté Setkání

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum